Reply on: S499.1023 #2219:
No vidis, ja zase nerozumiem ako niekto kto je danovy rezident v CR nemoze dostat statnu dotaciu k stavebnemu sporeniu, kupit si tu byt a podobne. Takze som jednoducho financovanie mojho cestovania presunul na stat. Ak ta to potesi, teraz som si kupil rocny kupon.
! Aj ja sa rád vraciam k tradíciám (L34, L36, L37), len jediné čo by mi chýbalo - tá pekná postuka (L34, L35, L36)
Majkl
Pre všetkých, ktorí nie sú v BB:
Dnes som po príchode zistil, ako momentálne fungujú vonkajšie Emtesty:
V hornom riadku je východzia zastávka, v spodnom je konečná. Paradox je, že východzia zastávka má podstatne väčší font ako cieľová!!! Samozrejme, ciele sú ťahané z tej drbnutej databázy zastávok, takže sú tam ciele typu "Starohorská, otoc." (bez mäkčeňa).