Reply on: draxter #21613:
Tak to tušíš nesprávne, keďže na L5 chodil trolejbus na spoji s odchodom zo ZST cca o 22:35 a o takom čase sa ešte za nočné ceny nejazdilo (nočné cestovné platilo od 23:00 do 4:30).
sa bojím, že boli používané ako naschvál tam kde moje cesty neviedli ? síce neviem načo boli, keď sa nastupovalo len prednými dverami, ale čo ak náhodou ??
Kami
Ale mas pravdu ze by sa ti zislo zaktualizovat, mame tu totiz dopravcu ktoreho cennik je obsaznejsi ako "tarifa" ineho dopravcu.