Habibi: Nehovorím, že cestujúci DPMBB sú dobrí a cestujúci ktorí cestujú so SADZV sú všetci zlí a kradnú. Je to všetko v mentalite ¾udí. Ale pamätám sa na èasy prevádzky trolejbusov, keï bolo obdobie keï ich na ŽS vykrádali a to za bieleho dòa. Boli to hlavne vozidlá parkujúce na nástupišti è.3 a pri stredovom ostrovèeku, kde ešte vtedy boli okrasné kríky. Vodiè odstavil trolejbus alebo autobus na pár minút, pozatváral pozamykal a odbehol si kde bolo treba. Keï sa vrátil tak boèné okienko bolo vytlaèené a peniaze boli fuè. Všetku stratu musel firme nahradiť, lebo pod¾a predpisu nesmieš nechávať peniaze v odstavenom vozidle. a takéto prípady boli aj na AS, keï vodiè upratoval autobus, potom ho zamkol a išiel sa umyť, len mal smolu, že autobus bol odstavený zadným oknom k betónovému múriku. keï sa vrátil tak okno bolo vykopnuté a a autobus vybielený. No a potom je tu zaèarovaný kruh ? peniaze nesmieš nechať vo vozidle, ale skús si predstaviť, keï vodièovi vychádza 5minútová pauza a príroda zavolá ako všetko balí, berie zo sebou a ide si odskoèiť "a to v lepšom prípade ak má kde a nemusí to robiť pod koleso" potom prísť a zase všetko vybaliť a pokraèovať v práci. Alebo skús potrebu vykonávať s vrecom peòazi n WC na ŽS a potom si vonku môžeš rátať hrèe na hlave a premýšlať ako firme splatíš stratu.
JJ
ano, je to tak - mercedes, ktory hradi jedno iveco stratos, nejazdi oznaceny v sulade so zakonom o cestnej doprave. Je to ale z prozaickeho dovodu. Linky cislo 103 a 104 su specificke tym, ze u nich existuje nieco ako priebezna konecna, pricom prave na nej sa meni aj cislo linky, ale cestujuci si nemusia zakupit dalsie cestovne. Vodic preto na tejto priebeznej konecnej vymeni tabulku vpredu a na boku a to vsetko za plneho vozidla cestujucich. Ak by mal vymenit cislo este v zadnej casti vozidla, musi z autobusu vystupit, obist cele vozidlo, nastupit do vozdila v jeho zadnej casti, vymenit tabulku, znovu vystupit, znovu obist cele vozidlo a znovu nastupit. Nakolko sa v zmysle § 13 ods. 1) z. c. 168/1996 "pravidelná autobusová doprava vykonáva podľa cestovného poriadku" je to kompromis medzi dvoma mlynskymi kamenmi - bud DPMBB nevykona spoj podla cestovneho poriadku (t. j. bude meskat) alebo neoznaci uplne vozidlo. Pri kazdej variante vznikne nedostatok, ktory je na jednej strane opravnene kritizovany, ale nie je v silach vodica dosiahnut oboje. Preto sa ospravedlnujeme, ale taketo neuplne oznacenie nie je vinou vodica.