Reply on: burz #21572:
TO FAKT ??..a prečo mal teda smerovú tabuľu Sliač - kúpele ??..hm..alebo už niekto zmenil názov a Sliač ako taký zakapal ??)) zase ak je to tak po novom rada sa poučím a nebudem kecať do miestnych špecialít !! ?
..moja pôvodná otázka znela či je vodič povinný počas jazdy skontrolovať pokladňu pri dverách číslo dva, keď cestujúci a informačný systém hlásia problém !! No a technické srandy nechám odborníkom, ale ty si už v štádiu sci-fi ?
DPMBB, a. s.
K linke 20 na stanici - po spustení trolejbusovej dopravy bude nutné premiestniť nastupištia autobusových liniek na "autobusové" nástupištia, teda dôjde k zjednoteniu. ?
K vodičovi linky 104 - takéto reakcie nie sú príspustné a vodičovi bude dohovorené.