Reply on: mirkobb #21203:
No ved tym vychodom (orientom) som myslel vas, nie nas
Predsa len mate vychodnejsiu atmosku
Predsa len mate vychodnejsiu atmosku
svojim pasazierom ma ukazat pravy a nefalsovany vychod, nie zapad!
wizard112
Re #21186 mirkobb: A s tými 17 vagónmi sa netráp. Prvá polovica vystúpi na Veľkej stanici, druhá na Malej. Ale ja fakt nemám slov. Škoda, že nebude dokončené EBC, lebo ten výhľad by stál za to. Inak mesto by sa malo zaktivizovať a deň predtým poupratovať ulice, aby si BB urobila dobré meno.