Reply on: Papyr #21210:
Orientu maju asi po krk z Istanbulu, ale "orientovani" su spravne, BB bola dobra volba(najskor kvoli stredu cesty medzi Viednou a Krakovom), "vychodniarskejsia" nez PO ale byt nemoze, vsak mozno zavitaju aj k Vam, len uz dokoncite tie perony. http://vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?lang=1&id=73558 Inak, do Krakowa by mohol ist kludne cez Presov, ak by cestou chceli vidiet Tatry(spominaju sa v tom programe), a cez Plavec do PL.
Inak dnes je v "maticke mest stovezatej", nejdes "kuk"?
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=093&r=mfpraha&c=729306
Predsa len mate vychodnejsiu atmosku
wizard112
Re #21186 mirkobb: A s tými 17 vagónmi sa netráp. Prvá polovica vystúpi na Veľkej stanici, druhá na Malej. Ale ja fakt nemám slov. Škoda, že nebude dokončené EBC, lebo ten výhľad by stál za to. Inak mesto by sa malo zaktivizovať a deň predtým poupratovať ulice, aby si BB urobila dobré meno.