Reply on: Habibi #21053:
A za co?? ? Za to tvrdenie #21049, ze EM-test "vidi" pocet cestujucich vo vozidle? Tak to je fakt poriadna volovina, to by musel mat nejake termovizne snimace teploty povrchu ludskeho tela a este ich aj vediet rozlisovat v "natrieskanom" vozidle, zatial o akom systeme neviem? ?
BZUCO
Vidle som na AZTV okolo trolikov. A mam otazku .
V akom jazyku je obsach toho spisu ked to chcu "BADAT" ?? ?
Co chcu badat??