Reply on: mirkobb #20707:
Si si istý, že si zobudený ??.no je možne, že SAD BB sa rozhodla 1.apríla /nemá to isto nič s oslavou vtákov...hm hm/ v pekný slnečný deň ukázať deťom narodeným po 1.1.2006 ako vyzerá trolejbus a možno MOŽNO možno...to niekoho pichne pri srdci..do oka..a možno aj inde a predsa v blízkej dobe zatrasie drótmi.. teším sa na fotodokumentáciu náhodných šťastlivcov a milú reportáž RTV ..a teraz ma napadlo nie je to kvôli meninám pána A...??? ...utekáááám !! ? ? ?
Nájdi mi kde som spomenul, že kto má tie tri pivá v sebe. Kto si domýšľa, tak ten sa nabonzuje.
Kecko!
? Aj z posudenia meritka na tych fotografiach si neviem predstavit zapustenu niku co i len pre solo, nie to este pre 18 m klbak, to tak max pre Citybusiky, aj to by bolo LTT(len tak-tak..), no a ten chodnik,co by ju obchadzal ciky-caky uz vobec nie. ? Z urbanistickeho, architektonickeho, estetickeho hladiska hotove Kocurkovo.. ?
wizard112
K tomu parku. Túto komunikáciu už treba riešiť ako celok. Od križovatky, cez šírku komunikácie až po vyriešenie zastávok. Ale keď mesto vie, že na úkor parku rozšírenie komunikácie nepresadí (lebo v našom meste žijú obyvatelia, ktorý by za strom položili život), nech mesto hľadá iné riešenie. Ale nech už sa začne niečo robiť, lebo tu nie je o 5 minút 12, tu je 5 minút po 24...