mimi:pozri dispečerák a vieš aj na ktorej...
k idealnej nocnej doprave nam chyba doplnit nejaky spoj medzi dvoma najvacsimi sidliskami a centrom v tieto dve noci tyzdna, stacilo by medzi 22.30 a 1.30, aby sa dalo v N2 cestovat aspon ako-tak kulturne 
mirkobb
Ale co na to predsednicka jazykovej sekcie, kde si..