Je fascinujúce, čo tu dokáže spraviť pár riadkov, ktoré ani nemusia byť pravda. Ale skutočnosť je taká, že na určitých linkách dochádza k takýmto veciam, napr. L26, kde vodiči ochotne zastavia svojim kolegom a tak. Ale škoda to rozpitvávať, zase bude z toho veľké haló. Keby ste tu rozoberali iné problémy, napr. naše slávne trolejbusy a tak.
Habibi
A tak ma napadlo , keď môj príspevok už 2x /slovom dvakrát/ zmazal admin..keď videl, že pácham svinstvo ma fakt mohol zotrieť... ? niekedy autocenzúra nestačí..