Mám dotaz a kdeže sa nám podel flying ???...žeby za víkedový úlet mal pristrihnuté ľavé krídlo ?? ja jáááj sloboda prejavu..a či už tie pršťoke mal odfiknuté..???
A ešte podchod ESC.. ste asi zabudli do akého bordelu sa napichávali základy..to skôr bude skratka popod Urpín..a nadchod to hádam nie....teda dostať sa do Europy nie je žiadna prechádzka ružovým sadom..skôr daké sivé zdá sa..No do frasa!!!
A ešte podchod ESC.. ste asi zabudli do akého bordelu sa napichávali základy..to skôr bude skratka popod Urpín..a nadchod to hádam nie....teda dostať sa do Europy nie je žiadna prechádzka ružovým sadom..skôr daké sivé zdá sa..No do frasa!!!
ešte šťastie , že kabát má len dve strany..
Kami
Re #19340 Flying: iste, ale bolo to este pred 29.12.
Ono pokial sa podari obnovit DPMBB, casove listky, trolejbusy, nastup vsetkymi dverami, ... (vsetko to sme tu uz mali) ...