Flying: sa ti čudujem že si z niektorých ľudí na tejto stránke este niečo robíš,tu je to povečine iba obyčajný fan club BBDS...oni dobre vedia že SAD ZV mala MHD BB prevádzkovať až od 1.4.06 len si to nepripustia,ale radšej budú kritizovať všetko čo sa udialo na začiatku minuleho roka...
Len vyzerá to tak, že to nie je až také jednoduché ...
adrive
Re #19272 Flying: Definuj pojem vy...
Ešte k polónyho vyjadreniam pre ten BB žurnál. On je fakt hlúpy alebo čo? V tom článku je napísané: Mesto chcelo aby sme prevádzkovali MHD bez trolejbusov. Vari od nich chce mesto teraz, aby prevádzkovali MHD trolejbusmi?
Flying: Ty ako platič dane s tým nesúhlasíš, ja tak isto nesúhlasím, aby sa z mojích daní platili rôzne prehnité komunistické oslavy a senzi senzus. Holt deje sa... Nie všetci môžeme súhlasiť so všetkým. Ale ak verejné financie - dane od občanov - pracujúcich nazývaš "cudzie peniaze", tak mám pocit, že si nikdy nepracoval/neodvádzaš dane/nemáš nehnuteľnosť... lebo nevieš, odkiaľ sa tie peniaze do rozpočtu berú. Apropo, nechce náhodou niekto iný z cudzieho za "ušlý zisk"?