Reply on: Flying #19277:
dobre, odpoviem ti inak:Mikrovlnka nie je vybavená odbavovacím zariadením, lebo platič dane Flying nesúhlasí s tým, aby na tie štyri jazdy mesačne sa premrhalo toľko jeho daní... ?
SAD BB som nemal rad ale toto by sa nikdy nestalo.

Ked ako "odskodnenie cestujucim" mohla premavat zadarmo cela MHD, preco nie jeden zalozak?
adrive
Kami: Viac ako 300 - 350 mesačne do ZVHD nenalejem... Zľavu z 20 korún (500 - 13 * 2 * 20) však vidím ako smiešnu... Nevidím do nákladov, ale dľa mňa by mal byť mesačník niekde medzi 450 - 500 korunami.