Reply on: Flying #19277:
dobre, odpoviem ti inak:Mikrovlnka nie je vybavená odbavovacím zariadením, lebo platič dane Flying nesúhlasí s tým, aby na tie štyri jazdy mesačne sa premrhalo toľko jeho daní... ?
Spadám do priemeru? Myslím si že áno, pracujúci, využívajúci MHD, platiaci kartou... proste priemer... A kde je aspoň tá koruna? Zbytok ani nejdem čítať, mám pocit, že nie len RTV je zaujatá...
Ked ako "odskodnenie cestujucim" mohla premavat zadarmo cela MHD, preco nie jeden zalozak?
cerno