Keď sa tu už pretriasajú CP a tak podobne, nebolo by efektívne zaviesť linku 92 v takej podobe, ako existovala kedysi? Tatranská, Rudohorská, Partizánska, Uhlisko. Touto linkou som chodil pravidelne a bola podľa mňa dostatočne vyťažená a pri súčasnej situácii na L26 by sa hádam aj ujala.
LUK
Re #19061 wizard112: veru...
Patriot: preháňaš to s tým počtom liniek...
K "téme dňa" sa vyjadrovať nebudem, na právnika zatiaľ zarábať nemienim. ?