Reply on: mirkobb #19016:
Pekné veľmo tie tramvaje !! No je možné, že pôvodne mali putovať do Žiliny /viď vlastnecké farby/ no voliči totok nepochopili a Janči si povedal tak nak idú do Ameriky ? , ale vážne pekné sú..no zdá sa , že ešte veľa vody pretečie Hronom /horehronom, strednohronom aj dolehronom/ pokiaľ také v BB vyrábať budú..no ale ak toto zase čítajú v ZV tak je tvoj nápad ta het..)))
mirkobb
Dal som to sem,pretoze su tam zaujimave fotecky z montaze. Ked to dokazu "zlate ceske rucicky",dokazu aj slovenske,co takto podobne vyrabat trolejbusy v BB? Generalkovat ich uz vieme..