Reply on: mirkobb #19016:
Pekné veľmo tie tramvaje !! No je možné, že pôvodne mali putovať do Žiliny /viď vlastnecké farby/ no voliči totok nepochopili a Janči si povedal tak nak idú do Ameriky ? , ale vážne pekné sú..no zdá sa , že ešte veľa vody pretečie Hronom /horehronom, strednohronom aj dolehronom/ pokiaľ také v BB vyrábať budú..no ale ak toto zase čítajú v ZV tak je tvoj nápad ta het..)))
BZUCO
RTV nechytam len AZTV a tu kukam velmi malo. Zjavne mi to uslo.
Skoda ze som to nevidel.