Reply on: Diggi #18854:
ak sa nemylim tak este PP-317AM jazdil v bb
. Stretnutie by mohlo byť na obvyklom mieste na Námestí SNP pod Krivou vežou o 17:00. Na mieste sa potom dohodneme, kde sa pôjde. Prdíte všetci, aj tí, čo ešte neboli na stretnutí, aspoň bude zaujímavá debata a spoznám kto je kto a jeho názory.
LUK
Re #18826 S499.1023: nie v každej, je dosť vysoký.
Re #18835 benuliatko: obráť sa na primotora, nie sem. Ľudia odtiaľo o tom nerozhodujú (bohužiaľ).
Re #18838 Habibi: stále lepšie ako ukričaný Capko a podobní ?