Občania mestu pozývajú na Verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora 21.11.2006
Celomestská občianska iniciatíva Občania mestu organizuje v utorok 21. 11. 2006 v zasadačke Jednotného majetkového fondu SR (bývalej Krajskej odborovej rady) na ČSA 26
Verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora mesta Banská Bystrica.
Jednotliví kandidáti tak dostanú priestor predstaviť svoje programy a vízie o ďaľšom smerovaní Banskej Bystrice.
Zdroj: www.obcaniamestu.sk
Re #18187 Jezo: odtrhnutá zadná poloos...
Celomestská občianska iniciatíva Občania mestu organizuje v utorok 21. 11. 2006 v zasadačke Jednotného majetkového fondu SR (bývalej Krajskej odborovej rady) na ČSA 26
Verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora mesta Banská Bystrica.
Jednotliví kandidáti tak dostanú priestor predstaviť svoje programy a vízie o ďaľšom smerovaní Banskej Bystrice.
Zdroj: www.obcaniamestu.sk
Re #18187 Jezo: odtrhnutá zadná poloos...

kvorka
Predsa keď mám niečo prenajaté, správam sa k tomu tak, aby som nespôsobil prenajímateľovi škodu...čiže zásada k cudziemu ako oko v hlave je tu úplne prevrátená tak, ako si povedal... ?