Inak, podla toho panacika, co sa zakazdym za SAD ZV tak moc medialne prezentuje, vraj zavadzaju IDS. No to ma "podrz",ak je IDS podla neho moznost pouzit jednu cipovu kartu trebars na mestsku a primestsku dopravu v ramci jednej dopravnej spolocnosti, aj keby to bolo zrovna v roznych mestach ktore tato spolocnost obhospodaruje,tak toto nie je IDS!!! Ked bude ich cipova karta platit aj na prepravu zeleznicou v danom regione,alebo moznost cestovat aj u ineho prepravcu(BBDS) tam posobiaceho,tak potom moze hovorit o IDS, inak len vytvara medialnu bublinu, hmlu, nic viac!

To robia ini experti.
kvorka
1.nevhodný CP /súbehy liniek,výpadky z pravidlených intervalov v sobotu a nedeľu,riedke intervaly v špičke.../
2.predčasné odchody liniek /ak náhodou nie sú natrieskané a nemeškajú/ aj o 3 min.
3.neoznačovanie zastávok podľa zákona /bez čísel i názvu/
4.vylepovanie nového CP mešká napríkald na Partizánskej už 2 mesiace /takisto chýbajú obmedzujúce značky, resp. nesprávne polohy spojov - L22 za všetky/
5.nefungujúce transparenty na vozidlách, resp. ich zlé nastavenie + chýbajúce označenie v zmysle vlastného prerpavného poriadku /ozančenie spredu, sprava, zozadi busu/, zlé nastavenie hlásenia zastávok /ak vôbec funguje/
6.nehorázny bordel v buspch, špina - údržba žiadna, čistenie zvonku len keď prší...
7.nepostačujúci vozový park - vozidlá prímestského typu na MHD, mestské vozidlá na prímestských linkách
8.prezentácia MHD ako najlepšej na svete, pritom skoro nič nefunguje ako má
9.nočný spoj = väčšinou prímestský typ = rozpor so ymluvou i prepravným poriadkom...
----------------------------------------
zhrnuté a podčiarknuté:
okrem predĺženia liniek nedošlo asi k nijekému dlhodobejšiemu plusu /nové busy budú o chvíľu na nepoznanie s 5-6 ročnými/
DOkedy si budú nad týmto kompetentný ešte zatvárať oči? jeden rok tohto bordelu stačil, nie?