Reply on: Kami #1797:
Rozsiahlejšie prechody medzi linkami predsa nie sú prekážkou intervalovej dopravy.Tomu s tým tankovaním po každej zmene nerozumiem. Kedy inokedy by sa malo tankovať ako po službe?
Re #1799 Majkl: Samozrejme, že to bola chyba. A vinu na tom má i BBDS, ale predovšetkým mesto, že niečo také dovolilo. V meste nad 80 000 obyv. je nástup prednými dverami šialenstvo.
Žeby Slováci už nekradli?
Kami
Mne sla 22 prakticky hned. Tiez tam cestoval aj jeden vodic (z videnia ho nepoznam), so mnou pristupil dalsi (toho uz poznam) a asi 20 dalsich cestujucich. Akurat aby vsetci sedeli.