SAD ZV je jednoducho najlepšia MHD vo vesmíre... ?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
Cakam na info ...
adrive
Ani by ste neverili, aký výchovný prostriedok má tento web aj na ľudí, kedy sa viacerí do mňa obuli, že som si mal zazvoniť v predstihu, keďže v BB sú "všetky zastávky na znamenie".
A tak sa ľudia nebudú nikdy brániť... A všetci vieme, že každý druhý bystričan má CP z bb.iMHD.sk vytlačené aspoň 2 krát (doma a v práci).