Reply on: cerno #17618:
Aj viac, okolo USD 3,50 niekde stoji... alebo aspon staval pred par mesiacmi. A ako nadavaju, ze uz gas nestoji USD 1,35, ako kedysi
lenze oni v cene benzinu nemaju spotrebnu ci aku dan...
lenze oni v cene benzinu nemaju spotrebnu ci aku dan...
expresbb
pridané: 6.9.2006 (18:18:36)
Zastávky na znamenie
Chcel by som sa opýtať, koľko je v BB zastávok na znamenie, ktoré sú to, a ako sú označené?
V BA je na označovníku zastávky pod jej názvom jasne napísane zastávka na znamenie, v BB som to zatiaľ nevidel ani na jednej. Tak isto sú tieto zastávky označené aj v CP.
>>> ODPOVEĎ:
V rámci mestskej hromadnej dopravy v Meste Banská Bystrica nie sú oficiálne vybrané ani nijak inak označené „zastávky na znamenie.“ To znamená, že vodiči liniek MHD sú povinní zastavovať na každej zastávke v rámci danej linky bez predchádzajúceho vyzvania.
Ing. Miroslav Snopko – poverený vedením Referátu dopravy a komunálnych služieb
adrive