Novy zeleznicny most sa uz od zajtra ide nasuvat na svoje miesto. cela operacia by mala trvat tyzden. Fotky z pripravy mosta na nasunutie....
http://mimi.chatamilvic.sk/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
http://mimi.chatamilvic.sk/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
Kde sú trolejbusy? V keli keď si SAD BB neobnoví licenciu. A chýbajú Vám ( teda občanom)? Dluholucký 
Kami
Ked je nejaka filozofia a je v tom system, riesi sa to lahsie ako ked su (skoro)vsetky linky riesene izolovane. Ja v Petrzalke nemam vzdy priamy spoj (musim cestovat na rozne smery), ale v rannej spicke su intervaly 3-8 minut, to sa prestupuje v pohode. Cez vikend su intervaly 7,5/12/15 min, tu uz je horsie - pokial prestupujem na ten horsi interval.