pri križovatke na Kráľovohoľskej ulici odťahujú nejakú asi striebornú octaviu. žeby už dnes dávali koberec aj na kráľovohoľskú...
Kde sú trolejbusy? V keli keď si SAD BB neobnoví licenciu. A chýbajú Vám ( teda občanom)? Dluholucký

?
Kami
Ked je nejaka filozofia a je v tom system, riesi sa to lahsie ako ked su (skoro)vsetky linky riesene izolovane. Ja v Petrzalke nemam vzdy priamy spoj (musim cestovat na rozne smery), ale v rannej spicke su intervaly 3-8 minut, to sa prestupuje v pohode. Cez vikend su intervaly 7,5/12/15 min, tu uz je horsie - pokial prestupujem na ten horsi interval.