Niekto nekompetetny si asi pomylil linky 24 a 25 a preto teraz viac jazdy 24 s jednym dochodcom a nie 25 plna studentov. Su to dementi!!! ?
Kde sú trolejbusy? V keli keď si SAD BB neobnoví licenciu. A chýbajú Vám ( teda občanom)? Dluholucký

Kami
Re #17501 LUK: a to nevies, ze teraz sa uz nechodi do roboty na 6tu ako za socializmu? ? ?