Reply on: Mike #16807:
Nitru vynechaj. Tiež máme nejaké nevyvolené
?
Pokial stranku sledujes uz dlhsie, primestske a dialkove vozy sa v katalogu objavili uz pred zmenou dopravcu. Teraz by bola skoda nevyuzit jednoduhsi pristup k informaciam.
adrive
Mesto má snahu, mesto žiada... a Ema má mamu, mama má Emu... Lenže mama sa o Emu určite stará, mesto sa nestará, bo prímestské autobusy spadajú pod kompetenciu VÚC.