Reply on: irizar #16795:
pani J. by sa mohla ist na to pozriet, pripadne aj s panom Ch. Ona sa tiez rada niektorym dopravcom pozera na prsty, tak uvidime ci kazdemu rovnako.
Pokial stranku sledujes uz dlhsie, primestske a dialkove vozy sa v katalogu objavili uz pred zmenou dopravcu. Teraz by bola skoda nevyuzit jednoduhsi pristup k informaciam.
TeBeCe
2. webmaster NR sekcie nema informacie o nonMHD vozidlach, preto ich nema v katalogu
3. aj keby takymi informaciami disponoval, nema cas sa venovat nicomu nad ramec MHD, preto zatial regionalna cast na NR sekcii nie je a v blizkej dobe nebude