Žeby konečne niečo pozitívne?
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1933&PHPSESSID=45355adb195c14c802595f1c016ce9ed
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1933&PHPSESSID=45355adb195c14c802595f1c016ce9ed
. Ale mohli by aj skôr prestať smradiť.
Kami
Je mi velmi smutne, ked vidim ze BB smeruje podobnym smerom.Nakoniec sa na tie klbaky budes moct pozerat na Balkane na dvore.
Ked spominam Balkan. Stravil som tam tyzden a zhoda so sidlom SAD ZV nie je nahodna. Hlasenie zastavok je iba v metre. Oznacniky casto chybaju. Na mestskych linkach sa objavuje kadeco (ale aj mnozstvo NP, resp. low entry autobusov!!).