Omluva za diakritiku, niekde to "zahaprovalo"!
Este dovetok, vsetko spominane v predoslom prispevku v BB mame, dopravne zapchy popri Hrone, nepriaznive pocasie aj vplyvom castych inverzii, to ciastocne kompenzovala prave trolejbusova doprava, tak aky argument "otvori oci" bystrickym poslancom..?
Este dovetok, vsetko spominane v predoslom prispevku v BB mame, dopravne zapchy popri Hrone, nepriaznive pocasie aj vplyvom castych inverzii, to ciastocne kompenzovala prave trolejbusova doprava, tak aky argument "otvori oci" bystrickym poslancom..?
mimi
http://www.mimi.ic.cz/?Qwd=./Odpo%E8%EDvaj%FAce%20trolejbusy&Qif=15Tr1.JPG&Qiv=none&Qis=M