A ze aj BB mam rad ...
sliac.slovak-airports.net
...pekny den
sliac.slovak-airports.net
...pekny den
Podla mojich informacii, na Slovensku nebol vyrobca nadstavieb. Ale ak pozries katalogy vsetkych ceskych vyrobcov (mozes zacat u Sodomku) ...
BB 351 BJ ako linka 24


Petik
Tak fotografiu som konecne dal na web, je posledna v poradi (moznu ju presuniem na zaciatok): http://www.karak.borec.cz/fotogaleria/
Ak mas na mysli ten Poltar, tak sa mylis, bolo to CSAD Lucenec.