Reply on: Kami #1524:
Tak fotografiu som konecne dal na web, je posledna v poradi (moznu ju presuniem na zaciatok): http://www.karak.borec.cz/fotogaleria/
Ak mas na mysli ten Poltar, tak sa mylis, bolo to CSAD Lucenec.
BB 351 BJ ako linka 24


Kami
#1520 : ak to nemam v hlave pomylene, bol to voz BC 1268. Na nom jazdil aj pan D.