Reply on: bobor #13930:
Ale môžem!Škola OK,ale väčšinu relevantných informácií sa v škole nenaučíš a vieš kde?Načo Ti,veď nemáš mozog!Ináč ani LUK ťa nemá najradšej a isto ani JJ a oni sú experti!!!A dobre viem,ako si ten príspevok myslel,ale musím sa predsa nejako brániť proti dezinformáciám,takže na dezinformácie odpoviem faktami…Re #13910 JJ: OK,ale ľuďom,ktorých si vážim a ktorých pokladám za relevantných,vykám až dovtedy,kým mi tykanie neponúknu.Si dôstojná osobnosť,ktorá bojuje za dobré veci,takže OK.Tým chcem dať najavo,že si pravý opak takých ako bobor či PET/MHD11…
JJ
#11201 Re:
Korniet: Zvolenčania zlikvidujú v Banskej Bystrici trolejbusovú dopravu
Banská Bystrica 28. decembra (TASR)
....uviedol na dnešnej tlačovej besede Korniet.....okrem toho znehodnotí životné prostredie a zlikviduje značnú časť verejného osvetlenia na tratiach s trolejbusovou dopravou najmä vo veľkých obytných zónach.