Konečne že mesto ma späť svoj majetok a ak su v zlom stave žaloval by som BBDS Až BY SA zasr.... Dúfam že BBDS NEBUDE už nikdy robiť mestkú dopravu v Banskej Bystrici. ? ? ? Po tom všetkom ako sa chrapunsky správali. Mna do autobusov BBDS nik nedostane aj keby boli posledne ktoré by išli. Myslím tým aj medzimestkú dopravu!!!
ale práve som sa pozrel a karty majú platnosť 31.08.2006, bohvie či aj zľava
expresbb
Re #13635 bobor: Tajk asi preto lebo nemali s coho. Teras ak budu mat s coho tak ich spravia. A s coho spravia? Z busov MHD a.s.
Re #13637 inca: A zase MHD nebude 31.8 mil ale ??? mozno az 100 mil. Kedze BBDS ma platnu zmluvu tak mesto zaplati usli zisk. Aj ked BBDS nebude vykonavat vozidlami ziadne vykony