Konečne že mesto ma späť svoj majetok a ak su v zlom stave žaloval by som BBDS Až BY SA zasr.... Dúfam že BBDS NEBUDE už nikdy robiť mestkú dopravu v Banskej Bystrici. ? ? ? Po tom všetkom ako sa chrapunsky správali. Mna do autobusov BBDS nik nedostane aj keby boli posledne ktoré by išli. Myslím tým aj medzimestkú dopravu!!!
ale práve som sa pozrel a karty majú platnosť 31.08.2006, bohvie či aj zľava
inca
SAD BBDS chce žalovať mestoi keď jej zajtra nedá autobusy nazad, pretože majú platnú zmluvu na prenájom do konca tohto roku. Rovnakú zmluvu má aj SAD ZV, je k nahliadnutiu u Ing. Ďurečku.
Good bye, SAD BBDS.....