*ZATIAL NEAKTUALNE* chcel by som sa spytat niekoho kto sa vyzna vo vyhlaskach a zakonoch. Jedna sa mi o to ze vsade v zakonoch ci vyhlaskach je pisane o neakceptacii akejkolvek diskriminacia. Nezda sa vam ze cena listkov pre ziakov zakladnych a strednych skol je(bola a bude)100 nizsia ako pre studentov vysokych skol ako diskriminacia? ?

NIGHTTBUS