Reply on: DM 904.001 #13362:
Takéto, zdanlivo radikálne, v skutočnosti IDIOTSKÉ (skús cestovať z BA do NR trolejbusom, alebo čímkoľvek iným, čo nebude využívať fosílne palivá) názory, ešte k tomu verejne prezentované, môžu trolejbusom získať jedine nepriateľov.
poslanec.sk
Dnes, alebo zajtra večer bude odvysielaná reportáž o životu nebezpečnom vstupe do Podlavíc a o možnostiach jeho riešenia. Točil Martin Dušička, odznejú vyjadrenia pracovníkov MsÚ a VÚC, anketa s občanmi a Občianskou iniciatívou "Podlavice očami Podlavičanov".
Pripravujeme stretnutie občanov s úradníkmi a najmä poslancami VÚC a MsÚ k tomuto problému.
Aktuálne fotky s kolíziami vozidiel a chodcov:
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006012003
Jaroslav Huba
❤ "Občania mestu" ❤