Reply on: pet11 #13218:
Počuj,Ty PET fľaša:),istá miera cenzúry tu je a vždy bude,lebo admini sú admini.Mne zliqidovali príspevky,lebo som nadával tým,čo si tozaslúžili!Uznávam,že fóra majú svoje zákony,s ktorými celkom nesúhlasím,lebo aj ja som proti cenzúre,ale teraz sa tu bojuje za relevantnejšie veci a dovoľujem si podotknúť,že ak majú Tvoje názory takú"vysokú"úroveň ako Tvoj"dokonalý"Slovenský pravopis,asi viem,prečo ich vymazali,veď na to sa nedá pozerať…Tvoj pravopis je asi na takej úrovni ako morálka SAD Zvolen a MsZ BB!!!Nauč sa po Slovensky a skús to znova.
Ale to o zmluve plati. Ak upravuje len 1 rok, nedava zaruku ani jednej strane ze sa situacia nebude opakovat.
DM 904.001