Reply on: Benijamin #13062:
Prečo si kladieš dopredu otázky, na ktoré nevieš jasnú odpoveď. Polož si otázku inak: Chceme trolejbusy alebo nie? Ak áno, spravme pre to VŠETKO! Petícia je len začiatok! Bude to dlhý boj, ja verím že nie márny! Ale musíme sa spojiť a nie len dookola rozprávať v podstate to isté... sorry
poslanec.sk
Jeden z dôležitých uzáverov je, že "Občania mestu" chcú pomôcť pri záchrane trolejbusov. Viac informácií na začiatok najprv preberiem mailom s členmi petičného výboru. Budú potrební aj dobrovoľníci, ochotní obetovať trošku svojho voľného času. Preto prosím všetkých, ktorí sa chcete a môžete aj aktívne podieľať na záchrane trolejbusov, aby mi zaslali svoj kontaktny mail, pripadne mobil na webmaster@poslanec.sk.
Ďakujem,
Jaroslav Huba,
zakladajúci člen občianskej iniciatívy "Občania mestu"
dočasná adresa www.obcania-mestu.szm.sk
VECI SA POHLI! PRIDAJTE SA! NIET SA ČOHO BÁŤ!