Dnes sa konalo už II. pracovné stretnutie novej celomestskej občianskej iniciatívy "Občania mestu".
Jeden z dôležitých uzáverov je, že "Občania mestu" chcú pomôcť pri záchrane trolejbusov. Viac informácií na začiatok najprv preberiem mailom s členmi petičného výboru. Budú potrební aj dobrovoľníci, ochotní obetovať trošku svojho voľného času. Preto prosím všetkých, ktorí sa chcete a môžete aj aktívne podieľať na záchrane trolejbusov, aby mi zaslali svoj kontaktny mail, pripadne mobil na webmaster@poslanec.sk.
Ďakujem,
Jaroslav Huba,
zakladajúci člen občianskej iniciatívy "Občania mestu"
dočasná adresa www.obcania-mestu.szm.sk
VECI SA POHLI! PRIDAJTE SA! NIET SA ČOHO BÁŤ!
Jeden z dôležitých uzáverov je, že "Občania mestu" chcú pomôcť pri záchrane trolejbusov. Viac informácií na začiatok najprv preberiem mailom s členmi petičného výboru. Budú potrební aj dobrovoľníci, ochotní obetovať trošku svojho voľného času. Preto prosím všetkých, ktorí sa chcete a môžete aj aktívne podieľať na záchrane trolejbusov, aby mi zaslali svoj kontaktny mail, pripadne mobil na webmaster@poslanec.sk.
Ďakujem,
Jaroslav Huba,
zakladajúci člen občianskej iniciatívy "Občania mestu"
dočasná adresa www.obcania-mestu.szm.sk
VECI SA POHLI! PRIDAJTE SA! NIET SA ČOHO BÁŤ!
JJ
jedna malá oprava:
víkend a sviatok:
SAD ZV
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 ---------- 7,00
2.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 -----------7,00
3.jazda prestup---- 6,50 ---- 6,50 ---- 3,50 ----------3,50
ináč všetky prepočty ba mali sedieť ?