Reply on: rafi #12549:
Nemusel by prísť ani tak zázrak, stačí ak sa mesto na čele s Králikom dohodne na odkúpený T-busov od BBDS. A petícia nie je bezpredmetná - minimálne vyjadrí postoj koľkým ľuďom nie je lahostajná trolejbusová doprava v BB. ?
Normalne mi je luto situacie, no nic ja nezmozem ? ? ?

mimi
Neviem čti ti nestačí že pán Polóniy ma iba jeden argument.
1) Cestovné poriadky niesu preto, lebo nám SAD BB neuvolnilo 35 kusov autobusov.
2) Nemáme dostatok označníkov, lebo nám SAD BB neuvolnilo 35 kusov autobusov
3) Nemáme dostatok vodičov, lebo nám SAD BB neuvolnilo 35 kusov autobusov
4) Niesme shopný garantovať, že v meste bude dostatok kĺbových vozidiel, lebo nám SAD BB neuvolnilo 35 kusov autobusov
5) Situácia nrbude iná ani 1.6.2006, lebo nám SAD BB neuvolnilo 35 kusov autobusov.
Toto je celá argumentácia SAD ZV