bystrican.
Však ja som nikde nepovedal, že niekto tu v BB mááá povolenie na prevádzku Trolejbusovej dopravy na rok 2006 alebo čo i len jej časťi. Takéto niečo si tvdía myslím BBDS, keď tvrdia, že zo dňa na deň sú schopní prevziať späť prevádzku MHD v BB v plnom pôvodnom rozsaku. ( hmm, ale či to nemysleli namiesto t-busov nahradenie tými novými čo im dobiehaju tuším22ks. bolo spominaných). Minuly rok licenciu na t-busy mala BBDS - do31.12.2005. Takže tak.
Však ja som nikde nepovedal, že niekto tu v BB mááá povolenie na prevádzku Trolejbusovej dopravy na rok 2006 alebo čo i len jej časťi. Takéto niečo si tvdía myslím BBDS, keď tvrdia, že zo dňa na deň sú schopní prevziať späť prevádzku MHD v BB v plnom pôvodnom rozsaku. ( hmm, ale či to nemysleli namiesto t-busov nahradenie tými novými čo im dobiehaju tuším22ks. bolo spominaných). Minuly rok licenciu na t-busy mala BBDS - do31.12.2005. Takže tak.
To, že na teba pršalo, nie je fyzikálna vlastnosť trolejbusu a ľahko sa ti stane aj v tých šrotoch, ktoré tu budú jazdiť... ?
klementis
Teraz si to rozoberme:
a) na bicykli - nie su cyklotrasy, takze tato alternativa neprichadza do uvahy
b) na kolieskove korcule - nie su nato cesty vylucujem
c) pesi - chodniky su(aj ked zavalene snehom, no ludia to "rozchodia"), takze vyhrava moznost C.
Myslim, ze nic ekologickejsie nie je a este je to aj zdrave. (lutujem dochodcov)
Co sa tyka voz+kon. Je to sice ekologicke no kon po sebe nieco zanechava. Tebe sa bude chciet chodit po tych srackach? ?
Bricky? dobry napad. mame tu vsak dost azijskych spoluobcanov? Len oni maju vodicske opravnenie na prevadzkovanie tohto pekelneho stroja. ?