Reply on: klementis #12379:
klementis. Určite si v staršich prispevkoch najdeš parodické logo noveho dopravcu. To som navrhoval hlavne bystrican-ovi, keď je taký algebrický na Trolejbus, aby sa poponahlal si zadovážiť licenciu na tento druh dopravy a môže začať.
BZUCO
To ze bol v krizovom rezime to som este prekusol ale ze neboli schopni zabezpecit ani ten krizovi rezim a to ze po tyzdny na vela zastavkach niesu Cp / ak sa nemylim tak namestie slobody v smere do mesta ho este v paitok nemal a to je najfrekventovanejsia zastvka v BB/ to sa neda nevidiet.
Zvolen okrem znizeneho cestovneho nedokazal ze je lepsi ako SADBB. Aspon mna za tyzden nepresvedcil.