Reply on: Jozef #12165:
Spravanie BBDS je priserne. Asi si totalne sedia na vedeni. Neuvedomuju si, ze po tychto skandaloch sa uz budu len tazko moct (realne) uchadzat v pripadnych sutaziach o prepravcu v inom meste (nielen MHD)
A v samotnom meste BB si tymto konanim definitivne odpilili hlboko narezany konar a NIKDO tu uz o nich ani neskrtne ?

viru
mcross: Ozval sa asi šťastlivec čo nepozná vynútené prestupovanie do II. tarifného pásma každý deň / pardon len "pracovný"./Závidím Vám.
skarpo: Pardon - nechcená zhoda začiatočných písmen.
DPMBB = dopravácke PANSTVO mesta BB.Menovať je zbytočné. Ja mám svojich "vyvolených".