Reply on: Jozef #12165:
Spravanie BBDS je priserne. Asi si totalne sedia na vedeni. Neuvedomuju si, ze po tychto skandaloch sa uz budu len tazko moct (realne) uchadzat v pripadnych sutaziach o prepravcu v inom meste (nielen MHD)
A v samotnom meste BB si tymto konanim definitivne odpilili hlboko narezany konar a NIKDO tu uz o nich ani neskrtne ?

mato555
bol som s kamaratom v Bystrickej casti Ilias a mal ist bus 55 smer micinska s odchodom s Iliasa 19:27 (samozrejme ze "aL"- vikend, ide cez Ilias) a kedze teraz jazdia ako cez vikend a vsetky vikendove cez Ilias chodili (za cias bb mhd), takze to znamena ze mal ist aj tam, ale tento akosi zabudol odbocit!!!
no a potom mi kamarat vravi ze vobec nechodia tak ako maju(podla vikendoveho CP) bo cely tyzden (t.j. od pondelka az do dnes) VOBEC este raz podotykam VOBEC nesiel bus 55 smer micinska odchod s iliasa 21:35 (tiez "aL")!!!!!!!!!!!!!
nastastie sa mi podarilo zabezpecit odvoz, inac by som sa paradne presiel a este paradnejsie by som nadaval!!! ? ? ?