Ale zoberte si/inca to spominal/,pre SAD Zvolen sa naozaj naskytuje prilezitost mat pod kontrolou skoro 3/4 BB kraja,tak to vyuziju,preco nie??Ved by mali okrem toho,co prevadzkuje chudobna Lucenska SAD takmer vsetko...tak kto je tu pazravy,mili Zvolencania??
xdeimosx
od dnesneho dna sa k podpore peticii pripojil aj internetovy IT dennik Inet.sk (jeden z 5 najvacsich IT dennik na SK nete). Zaroven by som chcel spravcov IMHD.SK poziadat o miernu aktualizaciu ich clanku Petícia za záchranu trolejbusov v Banskej Bystrici. Bolo by dobre tam doplnil linky na predosle clanky o trolejoch, najma o tento: Zrušením trolejbusovej dopravy sa vyhodí viac peňazí, ako jej zachovaním ... Vopred dakujem