Ale zoberte si/inca to spominal/,pre SAD Zvolen sa naozaj naskytuje prilezitost mat pod kontrolou skoro 3/4 BB kraja,tak to vyuziju,preco nie??Ved by mali okrem toho,co prevadzkuje chudobna Lucenska SAD takmer vsetko...tak kto je tu pazravy,mili Zvolencania??
Papyr
Po prve: elektricka energia na Slovensku sa vyraba z nadpolovicnej vacsiny v BEZEMISNYCH jadrovych elektrarnach. Uholne elektrarne maju dnes uz take dokonale odsirovace a filtry, ze nejaky motor s katalyzatorom sa ani len nechyta.
Po druhe: aj CNG busy vypustaju emisie v mieste pouzitia, trolejbus nikdy.
Po tretie: Trolejbus je ESTE VHODNEJSI do kopcovitych trati, ako na rovinate. Obava, ze by nevysiel v zime Rudohorsku, ked ju vyjde Karosa 961, je uplne scestna.
Po stvrte: rovnako ako sa da vypnut napajanie drotov, sa daju obmedzit aj dodavky plynu do CNG autobusov. Juscenko by ti mohol porozpravat. Upozornujem, ze Slovenska republika si dokaze vlastnymi silami vyrobit elektrinu, ale nedokaze si vlastnymi silami vyrobit plyn ani ropu.