Reply on: Kami #1099:
Myslim ze taky napad by muselo presadzovat mestke zastupitelstvo. Podnik by tym samozrejme nic neziskal. Ale pre cestujucich by to mohlo byt zaujimave.
Kami myslis, ze v nejakej blizkej buducnosti (10rokov) sa bude nieco rozsirovat???:-o
Raz za cas (ak nie vobec prvykrat) sem pride nejaka cucoriedka, a my sa do nej hned pustime (teda hlavne ja).
Asi ju budem musiet pozvat na pivo

Petik
Pretoze si isiel smerom von z mesta. To nikto z miestnych nevie, kam taka linka vlastne ide a tak nenastupuju. Ja sa tym ale vozim asi 3 zastavky na metro (kde ta linka konci). Ked vidis bus smer nejaka stanica kusok dalej, tak fakt nemusis hned vediet ze je to medzimestka linka, pretoze tam ide aj kopec inych normalnych liniek. Predtym tie autobusy mali aspon velku cedulu vpredu "Nastup len prednymi dvermi". Teraz uz na to seru. Inak predtym sa do vsetkych liniek bez rozdielu na uzemi mesta nastupovalo normalne. Dnes je presne 2.vyrocie zavedenia "usmerneneho nastupu"
Ta linka 13:05 - bolo to bystricke CSAD (dnes 12:50).