Máme tu zase jednu stažnosť.
vodič z troleja č. 6 - 1514 nezastal ráno okolo pol deviatej na zastávke na Štefánikovm námestí, hoci tam boli ľudia (a dokonca na neho čakali, kedy zastane na zastávke a potom len bezmocne rozhadzovali rukami a ujo vodič sa ani nesnažil obzrieť na stranu kde stojí zastávka). Jenoducho si len išiel vpred ako koník s klapkami na očiach.
vodič z troleja č. 6 - 1514 nezastal ráno okolo pol deviatej na zastávke na Štefánikovm námestí, hoci tam boli ľudia (a dokonca na neho čakali, kedy zastane na zastávke a potom len bezmocne rozhadzovali rukami a ujo vodič sa ani nesnažil obzrieť na stranu kde stojí zastávka). Jenoducho si len išiel vpred ako koník s klapkami na očiach.
Este je sanca v BA.
Petik
Takze hovorme o "zaniku Ceskoslovenska", "rozdeleni Ceskoslovenska" alebo "rozbiti Ceskoslovenska". Ale o ziadnom osamostatneni nemoze byt rec!
Sorry za off topic, ale toto ma vzdy rozculi.