Reply on: S499.1023 #10287:
nemusíš mať, je to len Tvoja výhoda a rýchlejšie odbavenie cestujúcich... vodič má každopádne možnosť nastaviť odkiaľ - kam cestuješ a následne ti vydá lístok v cene, ktorej maximum môže byť obnos na elekt. peňaženke. V každom prípade sám uznáš, že keby 50% ľudí malo ČK a použil by sa systém check in-check out, zásadne by to urýchlilo odbavenie [iba priloženie karty pri nástupe - rovnako potom vo vozidle pri výstupe].
S499.1023
Problém je v tom, že vy zákazníkovi samozrejme vnútite tej techniky čo najviac, lebo chcete zarobiť čo nbajviac (čo je logické) a zdôvodníte to napríklad aj takým tým o tom ,že ako budú mať úplnú maticu prepravných prúdov, ktorú ale v skutočnosti vôbec nepotrebujú.