Reply on: BB-Schuhu #36983:
Je to pekné že všetky spoje sú v jednej linke 601470 ale mne sa to aj tak nepáči. Spoj rozdelený na dve linky napr. 601470 BB - BR pokračuje na linke 603437 do Č. Balog, Dobroč. Podľa mňa to bolo lepšie tak ako bolo doteraz. Viem že aj za SAD BB to istého času bolo predelené na dve linky, potom to spojili do jednej. Stále sa len zabávajú ?. Teraz keď si aj na nete dáš vyhľadať priame spojenie BB - Č. Balog tak ti ho nenájde, ale pritom existuje. Ja sa vyznám do CP čiže problém s tým nemám ale čo zvyšok ľudu. A ešte ma štve že CP na zastávkach, ktoré aj tak dlho nevydržia, obsahujú len spoje SAD ZV a na ostatných dopravcov sa stále zabúda. A ešte otázka nie je náhodou na zrýchlených spojoch BB - ZV trocha lacnejšie cestovné ako na "obyčajných"? A ak áno prečo to potom tak nie je aj na zrýchlených spojoch BB-BR?