Reply on: Miro #8495:
Opravte ma niekto, ak sa mýlim, ale ja mám v hlave zafixovanú informáciu, že na nové vozy neprispelo (len) mesto, ale aj (najmä?) štát v súvislosti so zabezpečením dopravnej obslužnosti nového podniku. V tejto súvislosti je logické, že ak nové vozy DP a Mesto čiastočne "dostali", aby s nimi zabezpečovali dopravu do Kie, bol by nezmysel, keby si ich ukoristili len pre mestské linky a na onú predmetnú linku do Kie vypravovali staré vozy, ktoré kedysi kúpilo Mesto.
4444
Juraj, od 1.8.2006 dochádza k úprave na niektorých linkách + 1 linka.... OK, ale zaujímal by ma ale stav po 1.9.2006 - vrátime sa k pôvodným CP , alebo sa chystá nejaká zmena vo vedení liniek prípadne úprave intervalov ? Mám na mysli tak autobusové ako aj trolejbusové linky... Neplánuje sa v Žiline linka, ktorá by bola postavená výlučne len zo city busov? Myslím, že na L21 už sa striedajú len 3 busy, čo by bolo úplne dostačujúce práve pre túto linku...
Ďakujem